Gümrük Müşavirleri Birliği

Gümrük Müşavirleri Birliği, Türk – Arap ülkeleri arasındaki karşılıklı ticaretleri organize etmek ve çözüm üretmek amaçlı, Gümrük Müşavirlerinden oluşan bir ağ kurmayı hedefler.

TA Grup Gümrük Müşavirleri Birliği Toplantılarımız

Haziran 2023
Toplantı Türkiye – Umman Sultanlığı – Birleşik Arap Emirlikleri – Ürdün – Filistin ve Mısır ülkelrinden 7 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.

Kasım 2022
Toplantı Türkiye – Umman Sultanlığı – Ürdün – Filistin ve Mısır ülkelrinden 7 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.

Haziran 2022
Toplantı Türkiye-Katar-Bahreyn-Suudi Arabistan-Mısır-Filistin ve Kırgızistan ülkelrinden 8 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.

2021
Toplantı Türkiye – Ürdün – Filistin – Umman Sultanlığı – Mısır ve Cezayir ülkelrinden 7 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.

2019
Toplantı Türkiye – Ürdün – Filistin – Katar – Umman Sultanlığı – Mısır ve Cezayir ülkelrinden 9 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.

2018
Toplantı Türkiye – Ürdün – Filistin – Katar – Umman Sultanlığı – Mısır ve Cezayir ülkelrinden 9 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.

2017
Toplantı Türkiye – Ürdün – Filistin – Katar – Umman Sultanlığı – Mısır – Cezayir ve Bahreyn ülkelrinden 11 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.

2016
Toplantı Türkiye – Ürdün – Filistin – Katar – Umman Sultanlığı – Mısır – Cezayir ve Lübnan ülkelrinden 9 temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.